Kariéra meniaca život

Začať pracovať v spoločnosti Novo Nordisk je viac ako len získať zamestnanie. Je to možnosť, ako zlepšiť životy miliónov ľudí s vážnym chronickým ochorením.

Či ste súčasťou dodávania inzulínu pacientom po celom svete alebo objavovania ďalšieho prelomu v jednom z našich špičkových výskumných centier, práca s nami naozaj mení životy.

Sme hrdá spoločnosť v oblasti biologických vied, ktorej poslaním je zabezpečiť, aby mohli žiť ľudia s chronických ochorením plnohodnotný život. Milióny ľudí sa nás spoliehajú.

Inšpiruje nás život vo všetkých formách a tvaroch, vzostupy aj pády, možnosti a výzvy. Od našich kolegov v laboratóriu snažiacich sa meniť životy prostredníctvom priekopníckych prelomových liečebných postupov až po našich kolegov, ktorí kladú udržateľnosť do jadra našich procesov a pracujú na predĺžení života našej planéty, je toto poslanie zlepšovať životy v centre každej našej činnosti.

Zmena je stála – zmena životného štýlu, zmena technológií, zmena všetkého. V spoločnosti Novo Nordisk nečakáme na zmenu. My ju spôsobujeme.

Sme dynamická spoločnosť v ešte dynamickejšom odvetví a vieme, že to, čo nás dostalo tam, kde sme dnes, nie je nevyhnutne to, čo nás urobí úspešnými v budúcnosti.

Preto sa stále snažíme zlepšovať spôsob, akým pracujeme, a život pacientov, ktorým slúžime, vytváraním inovatívnych riešení zodpovedajúcich spôsobu, akým chcú ľudia žiť. Aby sme to dosiahli, prijímame ducha otvorenej mysle a experimentovania, snažiac sa o dokonalosť bez toho, aby sme sa na ňu zameriavali.

Vážime si našich zamestnancov za jedinečné zručnosti, pozadie a perspektívy, ktoré prinášajú. Neprestajne pracujeme na tom, aby sme pomohli vytiahnuť z našich ľudí to najlepšie, ponúkali príležitosti pre rozvoj a vytvorili prostredie mobility v rámci spoločnosti. Snažíme sa ponúkať pracovisko, na ktorom je skvelé pracovať a pochádzať z neho.

Je pre nás veľmi dôležité, aby sa ktokoľvek, kto s nami pracuje, cítil ako zamestnanec a človek. Všetci by sme mali mať možnosť konať rýchlo, rozhodovať sa a byť agilný. 

Pri práci v našej spoločnosti budete cítiť rozdiel hneď od začiatku. Pocit inšpirácie, ktorý vychádza zo spoločnej viery v uskutočňovanie pozitívnych zmien pre ľudí, rodiny a komunity kdekoľvek, pričom toto úsilie je kolektívne. Spoliehame sa na spoločný potenciál a spoluprácu našich viac ako 64 000 zamestnancov.

Vo videu sa zoznámte s Marie Dartingovou, jednou z našich vedkýň, a vypočujte si viac o jej práci vedeckej pracovníčky v oblasti formulácií, o jej pohľade na plány vývoja a o vplyve, ktorý podľa nej má jej práca na ľudí s chronickým ochorením.

Naša spoločnosť bola založená v roku 1923 a dnes sme globálna spoločnosť pôsobiaca v oblasti zdravotnej starostlivosti s hlavným sídlom neďaleko Kodane v Dánsku.

Naším cieľom je podnecovať zmeny na porazenie cukrovky a iných vážnych chronických ochorení, ako sú obezita, zriedkavé ochorenia krvi a endokrinologické ochorenia. Robíme to tak, že sme priekopníkmi vo vedeckých objavoch, rozširujeme prístup k našim liekom a pracujeme na prevencii a konečnom vyliečení cukrovky.

Vďaka takmer 100-ročným skúsenostiam, jednému z najširších portfólií produktov na cukrovku v odvetví zdravotnej starostlivosti a oceňovanému radu inovatívnych produktov je náš úspech založený na hodnotách našej spoločnosti – Novo Nordisk Way.

Zistite viac o tom, kto sme.